Los bericht bekijken
  #2  
Oud 10 oktober 2009, 12:00
NowHow's schermafbeelding
NowHow NowHow is offline
Veteraan
 
Geregistreerd: 2 augustus 2006
Berichten: 593
Weblogartikelen: 13
Standaard Re: Vrijwilligers voor eenmanszaak

Dag Marcelot,

Om heel bot te zijn: ik denk dat je het verkeerd aanpakt en de verkeerde richting uitdenkt. Mijn eerste vraag, toen ik dit las, was: waarom wel werk voor 6 fte en maar een omzet voor 1 fte? Vooral daar zit iets mis.

Als ik jou was zou ik toch een bedrijfsadviseur in de hand nemen om eens te kijken naar je bedrijfsvoering. Dat hoeft dus juist niet te beginnen (of te eindigen) met het lenen van een grote hoeveelheid geld, maar naar alle waarschijnlijkheid met een andere manier van je bedrijf leiden. Veel ondernemers lopen hier tegenaan en als je hier niet overheen komt, blijf je een kruidenier in plaats van een echte ondernemer.

Via het internet is er veel op dit gebied te vinden, ik heb er in het verleden ook gebruik van gemaakt. Ik al eens even nagaan waar het ook al weer staat, op dit moment weet ik zo snel even geen links.
__________________
Mieke Roth
Wetenschappelijke en technische visualisaties
ir Mieke Roth
http://www.miekeroth.nl
http://blogger.miekeroth.com

Met citaat reageren