Los bericht bekijken
  #3  
Oud 3 augustus 2011, 00:29
framejunky framejunky is offline
Lid
 
Geregistreerd: 2 augustus 2011
Berichten: 19
Standaard

Dank voor uw bericht!!

Stel dat ik er 5 niet aaneensluitende maanden in het jaar verblijf voor werk.
Ik zal dan 12 uur per dag werkzaam zijn, maar ik moet natuurlijk ook ergens slapen, wat mogelijk het probleem met zich mee gaat brengen. Aan de andere kant slaap ik nu vaak ook op mij kantoor alleen heb ik in diezelfde stad ook een afzonderlijk huis.

De vraag is nu, hoe concreet kijkt de belastingdienst hier na. Technisch gezien zal ik er dus 12 uur per dag werkzaam zijn en 12 uur per dag zal ik uit moeten besteden aan lunch, avondmaal en slaap, ik moet immers ook blijven leven.

Daarintegen houdt een kunstenaar natuurlijk nooit op met werken, de tijd zit hem voornamelijk in het denken niet alleen in de uitvoering. Een schilder is immers niet alleen werkzaam enkel wanneer zijn penseel het doek raakt, maar voornamelijk zit de werkduur in het gegeven "hoe" hij dit gaat doen.

Vrgr

Martijn
Met citaat reageren