Los bericht bekijken
  #1  
Oud 18 oktober 2011, 11:59
tharbers tharbers is offline
Juniorlid
 
Geregistreerd: 18 oktober 2011
Berichten: 1
Standaard Te huur aangeboden: werkplek voor € 200 euro per maand nabij het centrum van Utrecht.

In de Klompenfabriek worden individuele werkplekken verhuurd. De werkplekken bevinden zich op de tweede verdieping in een een open ruimte van zo’n 180 m2. Een werkplek is 1/4 van een groot bureau. De huurprijs per werkplek is 200 euro per maand.

De Klompenfabriek ligt op een prachtige locatie in het centrum van Utrecht [7min lopen vanaf station]. In een oud pakhuis aan een pleintje in het groen; midden in de stad en toch rustig. In dit creatieve bedrijven complex vind je vele kleine creatieve bedrijfjes; zoals museuminrichter, schrijvers, journalisten, grafisch vormgevers, architect, stoffeerder, internetbedrijf, fotograaf, industrieel ontwerper, enz.

Meer informatie is te vinden op www.klompenfabriek.nl

Interesse? Voor alle vragen en bezichtigingsafspraken kan gemaild worden naar tim _bij_ advanza.nl of telefonisch naar 030 879 6214.
Met citaat reageren