Los bericht bekijken
  #7  
Oud 5 september 2013, 01:33
Sledge Sledge is offline
Lid
 
Geregistreerd: 4 september 2013
Berichten: 25
Standaard

Aah, dan begreep ik het toch goed, maar begrijp ik de topic-starter niet helemaal.

Klopt het dan ook als ik zeg "Doe je investeringen voor het eind van het boekjaar, want als je later liquide middelen uit 'prive' moet aantrekken heb je er al inkomstenbelasting over betaald"
Of sla ik nu de plank mis?


Begrijp me overigens niet verkeerd, ik wil geen omzetbelasting ontlopen, maar als ik geld ergens zou kunnen reserveren, zodat ik dit uit de zaak kan ontrekken in een jaar met minder inkomen (winst) zou dat wenselijk zijn.

Een beetje het idee van de oudedagvoorziening. Helaas heb ik niet zo'n vertrouwen in de beleggingsfondsen en dergelijke, om daar bij centjes heen te sluizen. Tevens zou ik graag de mogelijkheid hebben alsnog bij het geld te kunnen in geval van nood. Uiteraard betaal ik dan alsnog de inkomstenbelasting.
Met citaat reageren