Los bericht bekijken
  #11  
Oud 26 april 2007, 21:29
erix's schermafbeelding
erix erix is offline
Veteraan
 
Geregistreerd: 9 januari 2006
Berichten: 1.032
Weblogartikelen: 2
Stuur een bericht via Skype™ naar erix
Standaard Re: Garage ombouwen tot kantoor

Ik denk dat jullie het belangrijkste vergeten:
a) de krachtstroomaansluiting voor de Senseo(s) (ook al heb ik er zelf geen en vind ik die koffie nog erger dan het automatenbocht van, pak 'm beet, Congrescentrum de Klamme Handdoek)
b) de minibar danwel de waterdispenser (normaal is dat een zeepdispenser, maar nu veel groter, elektrisch gekoeld en met een stapeltje plastic bekertjes
c) de Cup a Soup (of cup D soup, zoals mijn zoon (15) zegt) caroussel, want iedereen is een manager of functionaris en kan dus eenvoudig in een dip geraken.
d) uit, maar daarom juist weer in: het dartboard, het fitness apparaat, de basket boven de prullenbak en een heus prikbord voor de ansichtkaarten (straks weer urgent en belangrijk in de zomer).
e) en waar komt nu dan de auto te staan? Op de oprit? Of in de straat? Of loopt er al een aanvraag voor een bouwvergunning (carport !)
__________________
erix

www.erikbouwer.nl
Met citaat reageren