Los bericht bekijken
  #36  
Oud 25 november 2009, 15:56
DenK Financieel DenK Financieel is offline
Lid
 
Geregistreerd: 19 november 2009
Berichten: 31
Standaard Re: Starten als freelancer, wat wel en niet op website

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Adine Versluis Bekijk bericht
Een mening: absoluut! Voor een professionele website (en dan heb ik het over de website van je bedrijf, niet een website voor iets heel anders die wel gewoon professioneel is opgezet) vind ik het geen gezicht en totaal niet professioneel over komen. Bovendien zie ik in dat geval ook het nut er niet echt van in; dan krijg je een paar centen om jouw concurrenten een plekje op je website te geven? Mij niet gezien!

Als je graag met Google Adsense wilt werken, zet daar dan gewoon een aparte website voor op met b.v. een informatieve database ofzo. Zijn genoeg mogelijkheden die niet veel tijd/geld/inspanningen vragen, maar wel na verloop van tijd een leuk bedrag op kunnen leveren.
Heel erg bedankt voor je mening, zijn er nog anderen die er ook zo over denken of wellicht zijn er nog andere gedachten?

Mvg,

Dennis
__________________
06 - 2462 9585 -- 010 - 753 9864 -- info@denkfinancieel.nl -- http://www.denkfinancieel.nl
DenK Financieel (KvK 24441799) --
Oranjestraat 59 -- 3111 AN Schiedam
Met citaat reageren