Home Starten Bedrijfsvoering Marketing Ontwikkelen Netwerken Forum
Home

RSS
Ga terug   Lancelots Forum - Voor freelancers > Bedrijfsvoering > Administratie

Mededelingen

Administratie Factureren, financiële boekhouding, jaarrekening, urenregistratie, kilometeradministratie, archiveren...

 
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
Prev Vorig bericht   Volgende bericht Next
  #2  
Oud 6 oktober 2010, 14:16
louisfiscaal louisfiscaal is offline
Verbannen
 
Geregistreerd: 5 oktober 2010
Berichten: 31
Standaard

Je zegt dat je deze uren wel factureert aan je klant. Als dat tegen een normaal tarief is, dan kun je die uren uiteraard gewoon meenemen in de berekening van je totale aantal werkuren. Hoe zou de Belastingdienst moeten kunnen aantonen, dat je die uren iets anders aan het doen was?

Bij de urenverantwoording (> 1.225) geldt in zijn algemeenheid dat "papier geduldig is". Als jij stelt dat je 210 uur met het aanpassen van je website bezig bent geweest in een jaar, of 30 uur met je administratie, dan is het moeilijk voor de Belastingdienst om dat te ontkrachten. (Tenzij je het te bont maakt uiteraard.)
Als je op uurbasis factureert, dan moet je wel oppassen en bijvoorbeeld niet in je urenadministratie opnemen dat je voor een bepaalde klant op een dag 8 uur hebt gewerkt, terwijl uit je facturatie blijkt dat dat er maar 3 zijn geweest. Dit soort controles kunnen gemaakt worden bij een belastingcontrole.

Zorg er ook altijd voor dat je ruim boven de grens van 1.225 uit komt. Hoe dichter je op die grens zit, hoe eerder een controleur er moeilijk over zal gaan doen.

Succes met je 1.225 uur.

Louis
Met citaat reageren
 

Favorieten/bladwijzers

Discussietools Zoek in deze discussie
Zoek in deze discussie:

Geavanceerd zoeken
Weergave

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
Vragen over verzekeringen Daniella Al die andere praktische dingen 3 2 februari 2010 12:59
Facturen laten sturen, ipv zelf sturen Verwijderd account Omgaan met opdrachtgevers 30 16 augustus 2009 10:41
Zijn dit aanvaardbare voorwaarden? jazzvb Omgaan met opdrachtgevers 6 23 januari 2009 22:03


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 06:27.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Lancelots Copyright © 2006-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon