Home Starten Bedrijfsvoering Marketing Ontwikkelen Netwerken Forum
Home

RSS
Ga terug   Lancelots Forum - Voor freelancers > Markt > Marketing en acquisitie
Registreer Weblogs FAQ Netwerk Berichten van vandaag Zoeken

Mededelingen

Marketing en acquisitie Sommige freelancers hebben altijd opdrachten. Ze weten precies welk klantprobleem ze oplossen. Ze hebben focus en onderscheiden zich van andere freelancers. Ze publiceren en netwerken actief, want interessante opdrachten komen vaak via-via. Met de opdrachten die niet bij hun passen, maken ze iemand in hun netwerk blij.

 
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
Prev Vorig bericht   Volgende bericht Next
  #3  
Oud 8 februari 2010, 12:47
dannyverhoeven dannyverhoeven is offline
Lid
 
Geregistreerd: 26 juni 2009
Berichten: 22
Standaard Re: Toegevoegde waarde van een blog ?!

Allereerst is het natuurlijk belangrijk dat je goede inhoudelijke artikelen schrijft op je blog die interessant kunnen zijn voor je doelgroep.

Het grote voordeel is doordat je waardevolle artikelen schrijft je wordt gezien als expert op dat gebied. Je zult hierdoor meer vertrouwen krijgen en mensen zullen dus eerder contact met je opnemen.

Een bijkomend voordeel is dat het goed is voor de zoekmachines (want die houden van content) en je artikelen zullen dus beter worden opgenomen in de zoekmachines wat resulteert in meer bezoekers.

Succes!
__________________
Eigenaar Kantoorruimtevinden.nl, zoek gratis naar een geschikte kantoorruimte of plaats je kantoorpanden nu op de website.
Met citaat reageren
 

Favorieten/bladwijzers

Labels
blog, waarde, website


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
Klanten opbouw miqq Freelancepraktijk starten 12 11 februari 2016 07:54
Koude acquisitie: een voorbeeld Agnes Marketing en acquisitie 14 25 januari 2009 18:07
Aanvullende tips en vragen voor het startersbezoek van de Belastingdienst? Sebastiaan... Belasting 0 14 oktober 2008 23:36
Evaluatie wet uitbreiding rechtsgevolgen VAR René Nieuws - Voor en door freelancers 3 8 februari 2008 19:40
Hoe breed? Cindy77 Marketing en acquisitie 22 27 september 2007 10:42


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 22:00.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Lancelots Copyright © 2006-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon