Home Starten Bedrijfsvoering Marketing Ontwikkelen Netwerken Forum
Home

RSS
Ga terug   Lancelots Forum - Voor freelancers > Bedrijfsvoering > Belasting
Registreer Weblogs FAQ Netwerk Berichten van vandaag Zoeken

Mededelingen

Belasting Inkomstenbelasting (winst uit onderneming en resultaat uit overige werkzaamheden), omzetbelasting (btw), vennootschapsbelasting.

 
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
Prev Vorig bericht   Volgende bericht Next
  #3  
Oud 28 november 2010, 19:02
Rth Rth is offline
Juniorlid
 
Geregistreerd: 27 november 2010
Berichten: 2
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Rene Bekijk bericht
Nee hoor, dan zijn de normale belastingtarieven van toepassing. Je betaalt dezelfde inkomstenbelastig als alle andere Nederlanders met inkomsten. Als je een legale manier vindt om die te omzeilen dan horen we het hier graag

Dit is in jouw situatie de normale oplossing. Geen idee waarom die accountant er niet mee kwam.



Jazeker. Alleen zijn investeringen zoals een laptop misschien wat lastiger, omdat je die ooit privé gekocht hebt en het ding tot het privévermogen behoort i.p.v. het ondernemingsvermogen.
Tnx voor je antwoord. Ik betaal dan inderdaad de inkomstenbelastingen, maar door deze kosten ga ik over de 54k grens heen, waardoor dit met 52% belast wordt. Mijn partner verdient minder, we doen gezamenlijk aangifte, dus wellicht kan er dan wat geschoven worden met de inkomsten. Aan de andere kant is die 52% misschien wel weer gunstig voor de hypotheekrente aftrek. Maar goed, dat is een kwestie van even met een belastingspecialist eea bekijken. Maar je onderschrijft eigenlijk wat ik al dacht; er zijn geen andere mogelijkheden.

Waar ik dan mee blijf zitten, zijn de investeringen. Ik heb/ben geen onderneming, hoe gaat dat in zijn werk? Welke administratie zou ik dan bij moeten houden om investeringen van mijn winst af te kunnen trekken?

De kosten die ik voor mijn bijverdiensten heb zijn een laptop, wat boeken en misschien wat telefoon- en autokosten.
Met citaat reageren
 

Favorieten/bladwijzers


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
Hulp gevraagd bij het vinden van de nieuwe bureaumanager voor La Red NowHow Marktplaats 0 2 februari 2009 21:38
Zijn dit aanvaardbare voorwaarden? jazzvb Omgaan met opdrachtgevers 6 23 januari 2009 22:03


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 14:17.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Lancelots Copyright © 2006-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon