Home Starten Bedrijfsvoering Marketing Ontwikkelen Netwerken Forum
Home

RSS
Ga terug   Lancelots Forum - Voor freelancers > Bedrijfsvoering > Administratie
Registreer Weblogs FAQ Netwerk Berichten van vandaag Zoeken

Mededelingen

Administratie Factureren, financiële boekhouding, jaarrekening, urenregistratie, kilometeradministratie, archiveren...

 
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
Prev Vorig bericht   Volgende bericht Next
  #6  
Oud 29 maart 2012, 12:32
gokaren gokaren is offline
Lid
 
Geregistreerd: 13 maart 2012
Berichten: 5
Standaard

Dank u voor de reactie.
U denkt vooruit op de situatie wat nodig is om goede adviezen te kunnen geven, maar de situatie is op een paar gebieden anders.

In mijn geval gaat het wel om het serieus starten van een bedrijf. En ik zoek dus overal ervaring en ik ga ook niet over een paar jaar stoppen. Ik werk ook nog voor 44% nog in loondienst erbij. Als ik uw uitleg lees mag ik wel uren schrijven, interpreteer ik dat goed? Of ligt het genot dan bij mij en kan het niet? Ik heb nu al heel veel geleerd van de verbouwing. Door deze ervaring kan ik eerder bij collega's freelancen.

Deze woningbouwvereniging in Utrecht hanteert andere regels dan u stelt. Als de nieuwe huurder de aanpassing wil overnemen, hoef je als oude huurder niks in de oorspronkelijke staat terug te brengen. Dat is mij per brief bevestigd.

met vriendelijke groet,
Karen
Met citaat reageren
 

Favorieten/bladwijzers


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 02:05.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Lancelots Copyright © 2006-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon