Home Starten Bedrijfsvoering Marketing Ontwikkelen Netwerken Forum
Home

RSS
Ga terug   Lancelots Forum - Voor freelancers > Markt > Marketing en acquisitie
Registreer Weblogs FAQ Netwerk Berichten van vandaag Zoeken

Mededelingen

Marketing en acquisitie Sommige freelancers hebben altijd opdrachten. Ze weten precies welk klantprobleem ze oplossen. Ze hebben focus en onderscheiden zich van andere freelancers. Ze publiceren en netwerken actief, want interessante opdrachten komen vaak via-via. Met de opdrachten die niet bij hun passen, maken ze iemand in hun netwerk blij.

 
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
Prev Vorig bericht   Volgende bericht Next
  #6  
Oud 9 augustus 2007, 15:42
erix's schermafbeelding
erix erix is offline
Veteraan
 
Geregistreerd: 9 januari 2006
Berichten: 1.032
Weblogartikelen: 2
Stuur een bericht via Skype™ naar erix
Standaard Re: Hoe breed?

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door mikki Bekijk bericht
@Erix Ik las in het draadje dat je zelf een achtergrond in de journalistiekhebt en dat specialiseren dan een gevolg is. Ik kom zelf ook uit de journalistiek, maar op de plekken waar ik gewerkt heb werkten over het algemeen generalisten. Zelf heb ik ervaring in de buitenlandjournalistiek, dat is nog steeds een onderwerp waar mijn hart ligt. Maar hoe vul ik dat vanuit Nederland achter mijn bureautje in? (reizen zit er op dit moment niet in). Dan kom je snel bij opiniestukken uit, maar die betalen de hypotheek niet. Heb jij een idee om het breder in te vullen? Ik denk er aan om reisorganisaties te gaan benaderen, maar daar heb ik geen contacten.
Ik heb juist geen achtergrond in de journalistiek. Ik ben van oorsprong arbeids- en organisatiepsycholoog en heb enkele jaren in de callcenterbusiness gewerkt. Maar ik heb wel altijd veel geschreven en heb in 2000 de overstap gemaakt. Journalist (autodidact ) ben ik de afgelopen jaren geworden.

Wat zou je willen doen voor reisorganisaties vanachter je bureau? Mijn eerste opdrachtgever was een reisbureau, waarvoor ik beschrijvingen moest maken van bestemmingen waar ik niet echt regelmatig vertoefde (lees: nooit geweest).
Buitenlandjournalistiek lijkt me idd lastig vanuit huis. Opiniestukken betalen niet of slecht, (of worden helemaal niet geplaatst ), dat is ook mijn ervaring.
Tsja, specialisme opbouwen/zoeken?
__________________
erix

www.erikbouwer.nl
Met citaat reageren
 

Favorieten/bladwijzers


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
Hoe vind ik een geschikte belastingadviseur? Riël Notermans Belasting 3 7 augustus 2007 10:56
Bedrijfspromotie...maar hoe op de correcte wijze? Verwijderd account Marketing en acquisitie 2 2 augustus 2007 17:43
Freelance met 1 opdrachtgever, hoe? Eva_ Al die andere praktische dingen 7 27 juni 2007 19:39
Hoe schat ik winst en omzet op opgaaf startende onderneming? floor Belasting 2 17 april 2007 21:35


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 06:23.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Lancelots Copyright © 2006-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon