Home Starten Bedrijfsvoering Marketing Ontwikkelen Netwerken Forum
Home

RSS
Ga terug   Lancelots Forum - Voor freelancers > Archief > Verklaring Arbeidsrelatie (VAR)

Mededelingen

Verklaring Arbeidsrelatie (VAR) De Verklaring Arbeidsrelatie (VAR) is afgeschaft per 1 mei 2016. Dit forum is gesloten en gearchiveerd.

 
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
Prev Vorig bericht   Volgende bericht Next
  #24  
Oud 18 maart 2008, 00:02
ottovb ottovb is offline
Juniorlid
 
Geregistreerd: 3 maart 2008
Berichten: 3
Standaard Re: Als startende freelancer opdracht via voormalig werkgever

Ik heb mijn VAR Wuo ontvangen voor mijn binnenkort te starten onderneming. Deze is geldig t/m 31 dec 2008.

Een van mijn 'aanstaande' opdrachtgevers, waarvan ik een grote opdracht krijg die doorloopt in 2009, vraagt zich af of ik voor mijn onderneming ook in 2009 (op basis van afgifte VAR Wuo dit jaar) een VAR Wuo zal ontvangen. Voor mij een rare gewaarwording dat ik hem op deze vraag geen bevestigend antwoord kon geven. Je moet er toch vanuit kunnen gaan dat je businessplan niet wordt doorkruist door een administratief formulier.

Vraag: kan het zijn dat een afgegeven Var wuo na 6 maanden (opstarten onderneming) in het opvolgende jaar een Var row wordt? Dit kan nogal wat consequenties hebben als de opdrachtgever alleen zaken met je doet obv een VAR Wuo.
 

Favorieten/bladwijzers

Labels
freelance-klus voor oud-werkgever

Discussietools Zoek in deze discussie
Zoek in deze discussie:

Geavanceerd zoeken
Weergave

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
Logo: moet je er een als freelancer hebben? Janine Al die andere praktische dingen 10 7 mei 2007 21:11
Uitkering en zelfstandig ondernemen Anoniem Al die andere praktische dingen 11 22 februari 2007 10:27
starten als freelancer journalist030 Marketing en acquisitie 5 11 augustus 2006 16:11
Werkgever noemt mij freelancer. Help! pmi Freelancepraktijk starten 4 19 maart 2006 22:50


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 02:00.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Lancelots Copyright © 2006-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon