Home Starten Bedrijfsvoering Marketing Ontwikkelen Netwerken Forum
Home

RSS
Ga terug   Lancelots Forum - Voor freelancers > Bedrijfsvoering > Al die andere praktische dingen

Mededelingen

Al die andere praktische dingen Bedrijfsnaam, KvK, spullen inkopen, briefpapier, rechtsvorm, bedrijfsruimte, vervoer, juridische zaken, verzekeringen.

Reageren
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
  #1  
Oud 18 augustus 2011, 10:53
René's schermafbeelding
René René is offline
Moderator
 
Geregistreerd: 1 januari 2006
Berichten: 3.338
Weblogartikelen: 2
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Daniella Bekijk bericht
Wat gebeurt er met gigabedrijven als dit hen overkomt?
Goeie vraag. Stel je voor dat Philips niet over zijn geld kan beschikken

En wat daarbij meespeelt: een derde kan dit veroorzaken. Als je de ING-inlognaam van een bedrijf kent, kun je het 10 werkdagen van zijn bankrekening afsluiten door domweg drie keer met een onzinwachtwoord in te loggen.
__________________
René
Met citaat reageren
  #2  
Oud 18 augustus 2011, 12:24
Marjan Marjan is offline
Veteraan
 
Geregistreerd: 25 maart 2007
Berichten: 915
Standaard

Moet er niet aan denken dat de rekening van de belastingdienst gehackt wordt..... "Helaas kunnen wij uw toeslagen pas over 10 dagen uitbetalen wegens verkeerd ingevoerd wachtwoord bij de bank..."
__________________
maak eens een buiteling:
www.saltoadvies.nl
Met citaat reageren
  #3  
Oud 18 augustus 2011, 12:34
Roel Jongman Roel Jongman is offline
Verbannen
 
Geregistreerd: 3 april 2009
Berichten: 979
Stuur een bericht via Skype™ naar Roel Jongman
Standaard

Grote bedrijven werken met een ander systeem, daar is niet 1 inlognaam.
Elke procuratiehouder heeft zijn eigen inlognaam of smartcard.

Aan die login naam worden de rekeningen gekoppeld waarop ze rechten hebben. en welke rechten dat zijn (inzage, bestanden ontvangen, bestanden verzenden, bestanden goedkeuren e.d.)
Met citaat reageren
  #4  
Oud 9 september 2011, 11:33
René's schermafbeelding
René René is offline
Moderator
 
Geregistreerd: 1 januari 2006
Berichten: 3.338
Weblogartikelen: 2
Standaard

Kijk, ING is in een ander geval door de rechter op de vingers getikt.
  • Op 21 juli 2011 was "Mijn ING" van een gerechtsdeurwaarderskantoor geblokkeerd
  • Op 22 juli belden medewerkers van dit kantoor met ING
  • Op 22 juli heeft het kantoor ING per fax gesommeerd om binnen 1 uur (!) te deblokkeren
  • Op 23 juli zijn de gegevens volgens ING verwerkt, op 27 juli zijn de inlogcodes echter nog niet ontvangen
  • Er speelt iets onduidelijks met een naamswijziging, dat de rechter echter verwerpt
  • Op 29 juli dient het kort geding (dat is dus royaal binnen de termijn van 10 werkdagen die ING claimt voor deblokkeren).

De rechter stelt ING grotendeels in het ongelijk. ING moet de proceskosten vergoeden en de toegang binnen 3 werkdagen deblokkeren.

Het oordeel luidt o.a.:
Citaat:
4.4. Vast staat dat op 22 juli 2011 Tempelman-de Niet al is gaan klagen bij ING over het feit dat zij niet meer kon internetbankieren met de twee bankrekeningnummers. Vervolgens lag het, mede gelet op de door haar in acht te nemen zorgplicht, op de weg van ING om Tempelman-de Niet zo spoedig mogelijk nieuwe inlogcodes te verschaffen ten einde het internetbankieren - waartoe Tempelman-de Niet contractueel gerechtigd is op grond van de overeenkomst - weer mogelijk te maken. Al aangenomen dat ING daartoe is overgegaan, is tot op heden onduidelijk gebleven welke termijnen daarmee exact gemoeid zijn en wanneer Tempelman-de Niet daarmee daadwerkelijk aan het werk kan gaan. Daarmee schiet ING naar het voorlopige oordeel van de voorzieningenrechter tekort in haar zorgplicht en is zij toerekenbaar tekortgeschoten in de nakoming van haar hiervoor genoemde contractuele verplichting Tempelman-de Niet internetbankieren te faciliteren. Daaraan doet niet af dat het door ING gebruikte geautomatiseerde systeem voor de aanmaak en toezending van nieuwe inlogcodes zijn beperkingen heeft. Een geautomatiseerd systeem - of ING daarvoor nu zelf heeft gekozen of krachtens de geldende beveiligingsregels tot die keuze verplicht was - neemt haar verantwoordelijkheid niet weg om voor een goed lopend betalingsverkeer van de klant en voor voldoende informatievoorziening aan de klant zorg te dragen. Zij is in dit geval in beide opzichten tekort geschoten.
En dit betreft als ik het goed lees precies dezelfde trage reactie als waar ik hier over mopper. Ik had dus gelijk

Tsja, je moet dus een advocaat inhuren en een kort geding aanspannen om ING tot snel deblokkeren te dwingen, en dan nog krijgt de bank 3 extra werkdagen van de rechter, wat erop neerkomt dat ING in totaal nog steeds zo'n 10 werkdagen had
__________________
René
Met citaat reageren
  #5  
Oud 10 september 2011, 01:24
Marjan Marjan is offline
Veteraan
 
Geregistreerd: 25 maart 2007
Berichten: 915
Standaard

Was ING (denk met ons mee...) vroeger niet NMB....denkt met u mee...?
Gelijk hebben en gelijk halen, zucht, valt niet altijd mee!
__________________
maak eens een buiteling:
www.saltoadvies.nl
Met citaat reageren
Reageren

Favorieten/bladwijzers

Labels
ing

Discussietools Zoek in deze discussie
Zoek in deze discussie:

Geavanceerd zoeken
Weergave

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
Hoe kom ik onder de opzegtermijn van mijn baan uit? Niekie Al die andere praktische dingen 19 25 september 2008 22:50


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 18:28.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Lancelots Copyright © 2006-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon