Home Starten Bedrijfsvoering Marketing Ontwikkelen Netwerken Forum
Home

RSS
Ga terug   Lancelots Forum - Voor freelancers > Markt > Marketing en acquisitie

Mededelingen

Marketing en acquisitie Sommige freelancers hebben altijd opdrachten. Ze weten precies welk klantprobleem ze oplossen. Ze hebben focus en onderscheiden zich van andere freelancers. Ze publiceren en netwerken actief, want interessante opdrachten komen vaak via-via. Met de opdrachten die niet bij hun passen, maken ze iemand in hun netwerk blij.

Reageren
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
  #1  
Oud 19 maart 2007, 15:34
Moderator Moderator is offline
Moderator
 
Geregistreerd: 30 oktober 2006
Berichten: 29
Thumbs up Re: Opdrachten vinden

Opdrachten vinden kun je ook leren. Waarom zou je jezelf alleen trainen in het schrijven van stukken en als vanzelfsprekend aannemen dat je ze ook kunt verkopen? Of zit jouw uitdaging meer in het formuleren van jouw aanbod? Wat heb jij als tekstschrijver je opdrachtgever eigenlijk te bieden?

Lancelots Academy ontwikkelt trainingen speciaal voor freelancers. Wat denk je van:

Hoe vind ik nieuwe opdrachten die ik hebben wil?
De hamvraag voor elke freelancer. Eindelijk leer je hoe je de opdrachtenstroom naar je hand zet. Concreet resultaat: een acquisitieplan met strategie om de klanten binnen te halen die jij voor ogen hebt.

Of de training: hoe profileer ik mezelf effectiever?
Leer hoe je opvalt in de markt en zo nieuwe klanten vindt én de interesse van je bestaande klanten vasthoudt. Concreet resultaat: een communicatieplan waarin staat wat jouw kernboodschap is en hoe jij die uit gaat dragen.
Met citaat reageren
Reageren

Favorieten/bladwijzers

Discussietools Zoek in deze discussie
Zoek in deze discussie:

Geavanceerd zoeken
Weergave

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
Van incidentele opdracht naar meerdere opdrachten: hoe zit het met btw? Ralph82 Belasting 2 24 mei 2008 12:34
het allereerste begin als freelance werkadviseur medagi40 Jezelf en je freelancepraktijk ontwikkelen 4 11 oktober 2007 00:16
Soort van contract opstellen als je freelance werkt? Verwijderd account Omgaan met opdrachtgevers 8 18 juli 2007 19:47
Hoe te beginnen als freelance systeembeheerder? roberto Marktplaats 6 1 maart 2007 16:42


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 14:18.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Lancelots Copyright © 2006-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon