Home Starten Bedrijfsvoering Marketing Ontwikkelen Netwerken Forum
Home

RSS
Ga terug   Lancelots Forum - Voor freelancers > Bedrijfsvoering > Belasting
Registreer Weblogs FAQ Netwerk Berichten van vandaag Zoeken

Mededelingen

Belasting Inkomstenbelasting (winst uit onderneming en resultaat uit overige werkzaamheden), omzetbelasting (btw), vennootschapsbelasting.

 
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
Prev Vorig bericht   Volgende bericht Next
  #6  
Oud 20 april 2009, 15:16
Pet's schermafbeelding
Pet Pet is offline
Seniorlid
 
Geregistreerd: 9 augustus 2008
Berichten: 52
Standaard Re: Royalties

O, dus je kúnt het wel op persoonlijke titel doen? Dat moet ik dan toch nog maar eens goed gaan uitzoeken. Ik schrijf namelijk ook fictie, mijn boek valt onder de noemer chicklit. (Voor degenen die het niet kennen: dat zijn boeken voor en over jonge vrouwen, er is ook een site over op www.chicklit.nl.)

Ik reken me absoluut niet rijk. Ik krijg een voorschot en dat mag ik sowieso houden, maar voor de rest is het afwachten.

De informatie over de verdeelsleutel van de Lira is nieuw voor me. Ik weet pas net dat ik word uitgegeven, dus het is een hoop uitzoekwerk. Ik hoop wel dat ik daarmee een beetje mazzel heb!

Wat voor boeken schrijf jij zelf, Marlies? Als ik op jouw naam google, vind ik alleen wat oudere titels. Schrijf je tegenwoordig onder een pseudoniem?

Een van je oudere boeken is bij de bibliotheek te reserveren en dat heb ik zojuist gedaan. :-)
Met citaat reageren
 

Favorieten/bladwijzers


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 14:49.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Lancelots Copyright © 2006-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon