Home Starten Bedrijfsvoering Marketing Ontwikkelen Netwerken Forum
Home

RSS
Ga terug   Lancelots Forum - Voor freelancers > Bedrijfsvoering > Al die andere praktische dingen
Registreer Weblogs FAQ Netwerk Berichten van vandaag Zoeken

Mededelingen

Al die andere praktische dingen Bedrijfsnaam, KvK, spullen inkopen, briefpapier, rechtsvorm, bedrijfsruimte, vervoer, juridische zaken, verzekeringen.

 
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
Prev Vorig bericht   Volgende bericht Next
  #2  
Oud 29 juni 2009, 10:18
Roel Jongman Roel Jongman is offline
Verbannen
 
Geregistreerd: 3 april 2009
Berichten: 979
Stuur een bericht via Skype™ naar Roel Jongman
Standaard Re: Hypotheek zonder 3 jaarverslagen

Beste Casper,

Een jaar geleden had ik gezegd geen probleem, er zijn zeker banken te vinden die met je willen praten, het zal de rente wel een paar tienden hoger maken maar het moet zeker kunnen. Maar op dit moment met de bankencrisis (en het feit dat ik niet meer zo dicht bij het vuur zit) durf ik dat niet zo te beweren, ik denk dat veel banken sneller met argumenten zullen komen om je af te wijzen, ze zijn op dit moment een stuk meer risicomijdend als zeg een jaar geleden.

De 3 jaarverslagen als standaard komt voort uit de richtlijnen van de Nationale hypotheekgarantie (NHG) die als inkomen de gemiddelde nettowinst over de afgelopen 3 kalenderjaren neemt. Als je een huis met een NHG wilt kopen word dat dus lastig.
ALs je een huis zonder NHG wilt/kunt kopen dan kijkt de bank zeker ook naar de feitelijke omstandigheden, als jij een solide winst en verliesrekening kan laten zien en en goed (qua vooruitzichten) businessplan dan zal een bank sneller bereid zijn te financieren. Het inbrengen van eigen geld speelt daar zeker een grote rol bij.

Ik denk dat het zeker de moeite waard is om even bij je bank of een hypotheekadviseur langs te gaan om te zien wat de mogelijkheden zijn.
Met citaat reageren
 

Favorieten/bladwijzers

Labels
banken, hypotheek, jaarverslagen


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
Zelfstandigen Zonder Personeel en Zonder Hinderlijke Regels (actieplan EZ) René Nieuws - Voor en door freelancers 3 28 januari 2009 02:58
Freelance en Hypotheek Peet Al die andere praktische dingen 11 21 januari 2008 10:26
Kun je aan klanten komen zonder koude acquisitie? René Marketing en acquisitie 20 18 oktober 2007 09:06
Opdrachtgever haalt mijn handboek offline, zonder kans te geven voor verbetering Hermina Omgaan met opdrachtgevers 7 6 oktober 2007 13:50
Hypotheek -> met de bank praten? sioux Al die andere praktische dingen 5 15 januari 2007 19:05


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 21:57.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Lancelots Copyright © 2006-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon