Home Starten Bedrijfsvoering Marketing Ontwikkelen Netwerken Forum
Home

RSS
Ga terug   Lancelots Forum - Voor freelancers > Persoonlijk > Jezelf en je freelancepraktijk ontwikkelen
Registreer Weblogs FAQ Netwerk Berichten van vandaag Zoeken

Mededelingen

Jezelf en je freelancepraktijk ontwikkelen Veel freelancers investeren in hun ontwikkeling, zowel vakinhoudelijk als zakelijk. Ze nemen niet meer elke opdracht aan, maar stellen ontwikkelingsdoelen en maken keuzes. Ze ontwikkelen zich gaandeweg steeds meer tot ondernemer of ze creëren nieuwe kennis en dienstverlening. Hoe blijf jij jezelf en je freelancepraktijk ontwikkelen? Een forum voor het delen van inspiratie, twijfels en praktische tips.

 
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
Prev Vorig bericht   Volgende bericht Next
  #8  
Oud 9 januari 2008, 20:24
Irene Irene is offline
Lid
 
Geregistreerd: 19 januari 2007
Berichten: 49
Standaard Re: Wat voor marge hanteer ik als ik iemand inhuur?

Als ik iets zeker weet is het dat ik geen personeel wil. Het is een collega-freelancer dus. Erix, zo te lezen heb jij ruime ervaring met het inhuren van freelancers! Hoe bepaal jij wat je ze betaalt? Of is dat bij jou niet zo eenvoudig als bij mij te koppelen aan een klus en wat die jou weer oplevert, of het uurtarief dat je er zelf aan over wilt houden? Concreet: ik krijg van mijn opdrachtgever bijvoorbeeld 1500 euro voor deze klus - wat betaal ik degene die ik inhuur minimaal en maximaal om m te klaren? Ik wil voor mezelf vooraf een onder- en bovengrens bepalen voor ik ga onderhandelen. Wat is redelijk?
Met citaat reageren
 

Favorieten/bladwijzers


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
Dilemma: Wat zou jij doen als... Annedien Hoen Jezelf en je freelancepraktijk ontwikkelen 14 12 december 2007 20:22
Wat maakt jou zo geschikt als freelancer? Annedien Hoen Jezelf en je freelancepraktijk ontwikkelen 10 11 juli 2007 20:37
Uitkering en zelfstandig ondernemen Anoniem Al die andere praktische dingen 11 22 februari 2007 10:27


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 15:49.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Lancelots Copyright © 2006-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon