Home Starten Bedrijfsvoering Marketing Ontwikkelen Netwerken Forum
Home

RSS
Ga terug   Lancelots Forum - Voor freelancers > Markt > Marketing en acquisitie
Registreer Weblogs FAQ Netwerk Berichten van vandaag Zoeken

Mededelingen

Marketing en acquisitie Sommige freelancers hebben altijd opdrachten. Ze weten precies welk klantprobleem ze oplossen. Ze hebben focus en onderscheiden zich van andere freelancers. Ze publiceren en netwerken actief, want interessante opdrachten komen vaak via-via. Met de opdrachten die niet bij hun passen, maken ze iemand in hun netwerk blij.

 
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
Prev Vorig bericht   Volgende bericht Next
  #4  
Oud 15 februari 2010, 15:39
acvginneken's schermafbeelding
acvginneken acvginneken is offline
Seniorlid
 
Geregistreerd: 14 oktober 2009
Berichten: 94
Standaard Re: Toegevoegde waarde van een blog ?!

Ik heb lang nagedacht over deze optie. De onderwerpen hebben me dwars gezeten... Een blog is 1 ding maar het moet wel professioneel zijn. Ik kwam tot het besef dat ik best wel wat bronnen over de jaren vergaard heb die vele Nederlandse redactieleden/schrijvers niet hebben omdat ze OF de connectie nooit gelegd hebben OF hun Engels niet goed genoeg is. Dat is best wel gunstig. Maar ik wil natuurlijk ook niet dat die "anderen" (sorry maar ik moet even alleen aan mezelf denken ) lekker copy/paste doen en hups een leuk artikel kunnen verkopen.

Blijft een laatste vraag : hoe breng je je blog onder de aandacht van potentiële opdrachtgevers ? Gewoon een mailtje sturen "he, ik ben er !" ?!?!?!

Het hebben van een goed blog, trekt steeds meer aan. Nu ik al een paar maanden niet echt meer geschreven heb, kriebelt het als de ziekte om weer wat op papier te zetten.
__________________
MvG, Anja
Vrijlance, creatief tekstbureau
Website | Blog | E-boek Advies
Met citaat reageren
 

Favorieten/bladwijzers

Labels
blog, waarde, website


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
Klanten opbouw miqq Freelancepraktijk starten 12 11 februari 2016 07:54
Koude acquisitie: een voorbeeld Agnes Marketing en acquisitie 14 25 januari 2009 18:07
Aanvullende tips en vragen voor het startersbezoek van de Belastingdienst? Sebastiaan... Belasting 0 14 oktober 2008 23:36
Evaluatie wet uitbreiding rechtsgevolgen VAR René Nieuws - Voor en door freelancers 3 8 februari 2008 19:40
Hoe breed? Cindy77 Marketing en acquisitie 22 27 september 2007 10:42


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 15:15.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Lancelots Copyright © 2006-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon