Home Starten Bedrijfsvoering Marketing Ontwikkelen Netwerken Forum
Home

RSS
Ga terug   Lancelots Forum - Voor freelancers > Markt > Marketing en acquisitie
Registreer Weblogs FAQ Netwerk Berichten van vandaag Zoeken

Mededelingen

Marketing en acquisitie Sommige freelancers hebben altijd opdrachten. Ze weten precies welk klantprobleem ze oplossen. Ze hebben focus en onderscheiden zich van andere freelancers. Ze publiceren en netwerken actief, want interessante opdrachten komen vaak via-via. Met de opdrachten die niet bij hun passen, maken ze iemand in hun netwerk blij.

Reageren
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
  #1  
Oud 5 maart 2010, 10:45
geert geert is offline
Juniorlid
 
Geregistreerd: 5 maart 2010
Berichten: 2
Standaard Re: Hoe brengen jullie je bedrijf onder de aandacht?

Hallo,

Wij zijn bezig met een showroom, maar willen natuurlijk ook een speciale openings dag.
zijn er mensen die ervaring hebben met dit soort openingen en ons kunnen vertellen hoe je het best de bekendheid van de showroom en nartuurlijk ook de klanten in de showroom kunt krijgen (op de openingsdag)?

gr geert
__________________
http://www.badkamerwarenhuis.nl
Met citaat reageren
  #2  
Oud 5 maart 2010, 10:55
JokeHeikensTekst's schermafbeelding
JokeHeikensTekst JokeHeikensTekst is offline
Veteraan
 
Geregistreerd: 27 juni 2008
Berichten: 118
Standaard Re: Hoe brengen jullie je bedrijf onder de aandacht?

Beste Geert,

Hiervoor kun je het beste een persbericht (laten) schrijven. Dit bericht kun je verspreiden onder media, bijvoorbeeld via een organisatie die dat doet met toestemming.
Wettelijk gezien mag je niet meer zomaar persberichten naar kranten tijdschriften sturen, maar of je daar echt problemen mee krijgt is de vraag. Je kunt eventueel die bladen en kranten eerst bellen om te vragen of ze die willen ontvangen.
Het persbericht kun je het beste laten schrijven door een professional (zoals ik), want het is belangrijk dat het goed overkomt, dat de juiste informatie er in staat en dat het niet als pure reclame overkomt, daarmee verspeel je goodwill bij de pers. Ook kun je advertenties plaatsen om mensen uit te nodigen. En mensen direct een uitnodiging sturen is een erg goede manier.

Succes,

Joke
__________________
www.jokeheikenstekst.nl
Met citaat reageren
  #3  
Oud 5 maart 2010, 11:34
geert geert is offline
Juniorlid
 
Geregistreerd: 5 maart 2010
Berichten: 2
Standaard Re: Hoe brengen jullie je bedrijf onder de aandacht?

dus een bericht in de plaatselijke krant en de omgeving zou het beste zijn?

zelf had ik aan flyers in de stad uit delen met een kortingsbon ofzo gedacht, is dit iets (dit is mijn eerste keer dat ik zoiets doe dus het is wel lastig en veel geregel)

gr geert
__________________
http://www.badkamerwarenhuis.nl
Met citaat reageren
  #4  
Oud 7 maart 2010, 17:40
Ontwerpservice Ontwerpservice is offline
Juniorlid
 
Geregistreerd: 21 februari 2010
Berichten: 3
Standaard Re: Hoe brengen jullie je bedrijf onder de aandacht?

Er zijn natuurlijk meerdere mogelijkheden om aandacht te krijgen voor de opening van de showroom.

Natuurlijk een persbericht, dat wordt vaak goed gelezen en bereikt een grote doelgroep. Een goede, opvallende advertentie kan ook het gewenste effect bereiken. Ook zou je (potentiële) klanten rechtstreeks kunnen uitnodigen voor de open dag door het versturen van geadresseerde uitnodigingen.

Succes alvast!!
Met citaat reageren
Reageren

Favorieten/bladwijzers


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
Hoe gaan jullie om met prospects die zgn. "testjes" vragen? Maybellene Omgaan met opdrachtgevers 22 7 september 2009 11:05
Hoe kom ik onder de opzegtermijn van mijn baan uit? Niekie Al die andere praktische dingen 19 25 september 2008 22:50
Heeel incidenteel freelance, verder uitzendbureau's, hoe in rekening brengen?? Shirose Al die andere praktische dingen 1 9 juli 2007 13:09


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 14:48.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Lancelots Copyright © 2006-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon