Home Starten Bedrijfsvoering Marketing Ontwikkelen Netwerken Forum
Home

RSS
Ga terug   Lancelots Forum - Voor freelancers > Markt > Omgaan met opdrachtgevers
Registreer Weblogs FAQ Netwerk Berichten van vandaag Zoeken

Mededelingen

Omgaan met opdrachtgevers Hoe kun je het gedrag van je opdrachtgever beïnvloeden? Hoe bepaal je je uurtarief? Wat te doen als de factuur niet betaald wordt? Hoe ga je om met problemen in een project?

 
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
Prev Vorig bericht   Volgende bericht Next
  #6  
Oud 26 november 2010, 10:03
maloe maloe is offline
Lid
 
Geregistreerd: 25 november 2010
Berichten: 11
Standaard

Ik ben blij te horen dat meer mensen dit een vreemde vraag vinden van het bureau, omdat ik het zelf ook al zo vreemd vond.

Citaat:
Je gaat ook niet naar de videotheek om een film te huren om er bij te zeggen dat je pas betaald als je de film leuk vond.
Zo'n soort vergelijking had ik zelf ook al in mijn hoofd gemaakt!

Ik heb ze verteld dat ik het schetsontwerp sowieso betaald wil hebben en daar gaan ze mee akkoord hoewel ze er niet blij mee zijn.

Ik doe dit werk nu al een tijdje. Sinds 1,5 jaar doe ik het op freelance basis en in het begin deed ik nog wel eens mee in een pitch. Het laatste jaar niet meer omdat ik zelf van mening ben dat wanneer je je werk goed doet, niet altijd alles gratis hoeft te doen om een klant te overtuigen. Natuurlijk zijn daar uitzonderingen op! Als je bijvoorbeeld echt een hele grote klant kunt binnenhalen waarbij je ook goed betaald krijgt als je de pitch wint.

Bedankt voor jullie reacties, dit heeft me heel erg geholpen!
Met citaat reageren
 

Favorieten/bladwijzers


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
Wie is mijn opdrachtgever Niki Verklaring Arbeidsrelatie (VAR) 18 3 april 2009 17:33
Opdrachtgever wil VAR-wuo en EV, terwijl dienstverband aantoonbaar is. Annet Verklaring Arbeidsrelatie (VAR) 7 6 augustus 2007 17:36


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 14:41.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Lancelots Copyright © 2006-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon