Home Starten Bedrijfsvoering Marketing Ontwikkelen Netwerken Forum
Home

RSS
Ga terug   Lancelots Forum - Voor freelancers > Bedrijfsvoering > Belasting
Registreer Weblogs FAQ Netwerk Berichten van vandaag Zoeken

Mededelingen

Belasting Inkomstenbelasting (winst uit onderneming en resultaat uit overige werkzaamheden), omzetbelasting (btw), vennootschapsbelasting.

 
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
Prev Vorig bericht   Volgende bericht Next
  #4  
Oud 1 maart 2011, 23:44
Roel Jongman Roel Jongman is offline
Verbannen
 
Geregistreerd: 3 april 2009
Berichten: 979
Stuur een bericht via Skype™ naar Roel Jongman
Standaard

Je vragen zijn redelijk zinloos wat mij betreft

1 Ja een medewerker zal zich desgevraagd moeten legitimeren. Ze mogen wel enigszins anoniem vragen stellen, ik ken voorbeelden waarbij belastingmedewerkers naar een bepaald adres gaan en gewoon bij de receptie vragen of bedrijf x of bedrijf y hier zit. ze hebben dan het vermoeden dat er iets niet klopt met de inschrijving en stellen anoniem vragen maar als iemand vraagt wie ze zijn en waarom ze er zijn zullen ze zich gewoon bekend maken.

Je tweede vraag begrijp ik niet.. natuurlijk mag niemand intimideren. De belastingdienst zal dit zeker niet doen. maar wat bedoel je nou precies met intimideren.. en uitlokking ik vind het nogal zware termen voor een hooguit wonderlijk telefoontje waarvan je op je klompen kunt aanvoelen dat het niet echt degene is die ze zegt te zijn..
Met citaat reageren
 

Favorieten/bladwijzers


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
Klanten opbouw miqq Freelancepraktijk starten 12 11 februari 2016 07:54
VAR aanvragen of in loondienst blijven? Maria72 Verklaring Arbeidsrelatie (VAR) 3 8 september 2010 21:45
Vragen over verzekeringen Daniella Al die andere praktische dingen 3 2 februari 2010 12:59
Deeltijdstudente journalistiek (30 jr) wil zich profileren als freelancer, mijn vragen! Kaat Jezelf en je freelancepraktijk ontwikkelen 2 22 april 2009 00:18
Uitkering en zelfstandig ondernemen Anoniem Al die andere praktische dingen 11 22 februari 2007 10:27


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 13:57.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Lancelots Copyright © 2006-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon