Home Starten Bedrijfsvoering Marketing Ontwikkelen Netwerken Forum
Home

RSS
Ga terug   Lancelots Forum - Voor freelancers > Archief > Modelovereenkomsten (wet DBA)
Registreer Weblogs FAQ Netwerk Berichten van vandaag Zoeken

Mededelingen

Modelovereenkomsten (wet DBA) In het Regeerakkoord 2017 werd aangekondigd dat de wet DBA (Modelovereenkomsten) wordt vervangen. De handhaving van de wet was al herhaaldelijk uitgesteld.

 
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
Prev Vorig bericht   Volgende bericht Next
  #3  
Oud 29 maart 2016, 14:19
Siemen1234 Siemen1234 is offline
Lid
 
Geregistreerd: 11 december 2013
Berichten: 20
Standaard

Ok, dus even samenvattend... Als ik het goed begrijp zijn dit de manieren waarop ik voor ze zou kunnen werken:

1. Part-time, full-time of 0-uren contract. Wil het bedrijf niet.
2. Payrollservice. Wil het bedrijf niet.
3. Als ZZP'er / freelancer, al dan niet met VAR-WUO/modelovereenkomst. Kan ik niet krijgen want geen 3 opdrachtgevers.


Er is dus geen manier voor mij om de projecten van Lionbridge aan te nemen?

Onbegrijpelijk want het enige wat ik wil is werken als freelancer voor 1 opdrachtgever, waarbij de opdrachtgever geen inkomstenbelasting hoeft in te houden. Natuurlijk zou ik zelf die inkomstenbelasting alsnog zelf moeten betalen. Waar zit nou het probleem in de praktijk, waarom word ik tegengehouden om te werken en daar belasting over te betalen? Het komt op mij over alsof het enige probleem hem zit in de regelgeving zelf. Of mis ik iets?

In mijn geval zou ik die inkomstenbelasting overigens helemaal terugkrijgen, ben student en het gaat om heel lage inkomsten.
Met citaat reageren
 

Favorieten/bladwijzers

Labels
modelovereenkomsten


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
VAR ROW tot eind 2009 of toch een VAR WUO? Anneee Freelancepraktijk starten 3 24 september 2009 10:29
Uitsluiting van VAR WUO? Jan16 Verklaring Arbeidsrelatie (VAR) 10 5 februari 2009 20:18
Intermediair stelt aansprakelijkheid tot € 500.000 als voorwaarde, hoe beperk ik mijn risico? MAEP Al die andere praktische dingen 4 25 juni 2008 21:09
Evaluatie wet uitbreiding rechtsgevolgen VAR René Nieuws - Voor en door freelancers 3 8 februari 2008 20:40
VAR WUO / VAR ROW: gevolgen voor startersaftrek? marjolijn Verklaring Arbeidsrelatie (VAR) 1 21 januari 2008 19:13


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 07:26.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Lancelots Copyright © 2006-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon