Home Starten Bedrijfsvoering Marketing Ontwikkelen Netwerken Forum
Home

RSS
Ga terug   Lancelots Forum - Voor freelancers > Bedrijfsvoering > Belasting
Registreer Weblogs FAQ Netwerk Berichten van vandaag Zoeken

Mededelingen

Belasting Inkomstenbelasting (winst uit onderneming en resultaat uit overige werkzaamheden), omzetbelasting (btw), vennootschapsbelasting.

 
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
Prev Vorig bericht   Volgende bericht Next
  #12  
Oud 26 mei 2007, 13:13
Fjodor Fjodor is offline
Lid
 
Geregistreerd: 27 februari 2007
Berichten: 16
Standaard Re: Voorlopige aanslag IB

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Rene Bekijk bericht
Zo'n voorlopig aanslag mag je gespreid betalen. Als je in april een voorlopige aanslag krijgt, dan betaal je bijvoorbeeld van mei t/m december maandelijks 1/8e deel.

Er is pas een probleem als je nu een schatting indient met daarin verwerkt een hoog verwacht inkomen in september/december, want dan moet je in mei/september al een deel IB betalen wat je nog niet op de bank hebt staan. In zo'n geval zou je eerst een lagere schatting kunnen indienen en die in september verhogen.
Nou, als je het over de duvel hebt...

Gisteren de formulieren binnengekregen om een schatting van mijn inkomen over 2006/2007 op te geven.

Kan ik nu het beste maar een lager geschat inkomen opgeven of het werkelijk te verwachten inkomen? Mijn accountant heeft het overigens over 11 termijnen waarover je de betaling zou mogen spreiden, ik zie jou 8 maanden noemen. Hoe zit dat eigenlijk precies?

Stel dat ik de te betalen belasting per maand mag gaan betalen, maar ik zit een maand zonder werk, dan kan ik die belasting ook niet ophoesten. Moet ik dan uit alle macht toch ergens die paar duizend euro belasting vandaan halen omdat ik anders een probleem met de belastingdienst krijg?
Met citaat reageren
 

Favorieten/bladwijzers

Labels
schatting inkomstenbelasting, voorlopige aanslag inkomstenbelasting


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
Belastingdienst herstelt voorlopige ib-aanslagen 2006 René Nieuws - Voor en door freelancers 0 13 oktober 2006 18:21


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 10:49.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Lancelots Copyright © 2006-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon