Home Starten Bedrijfsvoering Marketing Ontwikkelen Netwerken Forum
Home

RSS
Ga terug   Lancelots Forum - Voor freelancers > Markt > Omgaan met opdrachtgevers
Registreer Weblogs FAQ Netwerk Berichten van vandaag Zoeken

Mededelingen

Omgaan met opdrachtgevers Hoe kun je het gedrag van je opdrachtgever beïnvloeden? Hoe bepaal je je uurtarief? Wat te doen als de factuur niet betaald wordt? Hoe ga je om met problemen in een project?

 
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
Prev Vorig bericht   Volgende bericht Next
  #5  
Oud 8 juli 2009, 13:35
micelestium micelestium is offline
Juniorlid
 
Geregistreerd: 7 juli 2009
Berichten: 3
Standaard Re: Prijs en acqiesitie 3D (animatie) project

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door TamTamTekst Bekijk bericht
Over de uurprijs kan ik niets zeggen. Maar zomaar ineens de prijs verhogen als je al een offerte hebt ingediend, lijkt me een beetje vreemd.

Misschien kun je ervan maken dat die €35,00 een kennismakingsprijs is en dat de volgende opdrachten voor je standaardprijs zullen worden uitgevoerd?

Eigenlijk had je dat dan ook in je offerte moeten zetten. Maar misschien kun je er zo een draai aangeven?

Marlies
Nee het gaat hier om een nieuwe offerte voor een nieuwe opdracht bij de zelfde klant waar ik eerder een lager prijs op een offerte heb gehad. Dus ik heb eerst aangegeven wel voor € 35,- per uur een 3D model te maken, die opdracht hebben ze overigens niet aangenomen (zie originele post).

Het gaat dus om een nieuwe opdracht, en nu is mijn vraag of ik dus zonder kleerscheuren kan zeggen dat ik voor een 3D animatie graag meer zou willen.

Een kennismakkingsprijs is trouwens een erg goed idee, ik had zelf al zoiets bedacht. Eerder ben ik ook al zoiets tegen gekomen, dat op een offerte iemand als eerste opdracht een éémalige korting van 5% gaf.

maar iig bedankt voor de tip
Met citaat reageren
 

Favorieten/bladwijzers

Labels
3d, animatie, tarieven, uurtarief


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
Koude acquisitie: een voorbeeld Agnes Marketing en acquisitie 14 25 januari 2009 18:07
Acquisitie naar aanleiding van advertentie Mark Sluymers Marketing en acquisitie 16 11 januari 2009 16:10
Themamiddag Acquisitie (12 oktober): Welk onderwerp wil jij behandelen? René Marketing en acquisitie 9 8 oktober 2007 16:21
Janny: West Brinck Acquisitie pitch Janny Marktplaats 5 19 november 2006 19:58


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 15:54.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Lancelots Copyright © 2006-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon