Home Starten Bedrijfsvoering Marketing Ontwikkelen Netwerken Forum
Home

RSS
Ga terug   Lancelots Forum - Voor freelancers > Archief > Verklaring Arbeidsrelatie (VAR)
Registreer Weblogs FAQ Netwerk Berichten van vandaag Zoeken

Mededelingen

Verklaring Arbeidsrelatie (VAR) De Verklaring Arbeidsrelatie (VAR) is afgeschaft per 1 mei 2016. Dit forum is gesloten en gearchiveerd.

 
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
Prev Vorig bericht   Volgende bericht Next
  #3  
Oud 22 oktober 2009, 17:30
Petra Megens's schermafbeelding
Petra Megens Petra Megens is offline
Lid
 
Geregistreerd: 3 januari 2008
Berichten: 49
Standaard Re: Opdrachtgever krijgt rekening en vraagt nu pas VAR

Bedankt John, dat scheelt. Je had gelijk over dat kwartiertje. Ik heb er meteen maar twee aangevraagd: ook een voor volgend jaar.

Toch blijf ik zitten met de vraag hoe ik mij verder moet verhouden met de opdrachtgever. Hij stelt mij in het nadeel door zijn opstelling van: eerst je VAR laten zien, dan krijg je pas je geld. De deal was al rond. In mijn geval wordt het w.s. "inkomsten uit overige werkzaamheden". De opdrachtgever heeft dan nog steeds geen zekerheid, en moet het zelf inschatten. Met een offerte van max. tien uur werk lijkt me dat geen onoverkomelijk risico, maar hoe klein ook: naar mijn idee moet hij het nu zelf maar dragen in plaats van het pas na ontvangst van de factuur bij mij neer te leggen. Ben benieuwd hoe mijn collega-zelfstandigen daar over denken.

Groet,
__________________
PETRAMEGENS.NL TeleCoaching
"Speel, werk, leef!"
 

Favorieten/bladwijzers

Labels
var


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
VAR wuo langlopende opdrachtgever Rosoo Verklaring Arbeidsrelatie (VAR) 1 26 maart 2009 01:42
VAR en 70% bij 1 opdrachtgever Molenaar Verklaring Arbeidsrelatie (VAR) 7 16 september 2008 23:20
Geen zelfstandige, opdrachtgever vraagt om VAR krelis Verklaring Arbeidsrelatie (VAR) 3 15 juli 2008 00:11
Evaluatie wet uitbreiding rechtsgevolgen VAR René Nieuws - Voor en door freelancers 3 8 februari 2008 19:40
Auteursrechtschending: tegenpartij vraagt factuur en VAR Karian Al die andere praktische dingen 9 9 februari 2007 20:15


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 06:24.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Lancelots Copyright © 2006-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon